Ogólnie o firmie

Struktura organizacyjna

Ludzie

Wyposażenie techniczne i biurowe

Nasi partnerzy

Nasi klienci

Nasi klienci

Fuchs Mannheim

Współpraca trwa od 1994 roku. Wykonaliśmy dla firmy szereg projektów mieszalników smarowych, mieszalników olejów oraz duży wielobranżowy projekt mieszalni olejów w Szanghaju w Chinach. Z ramienia firmy Fuchs koordynowaliśmy wykonawstwo i kompletację instalacji i urządzeń w Polsce, wysyłkę do Chin i wykonaliśmy całość instalacji naszą załoga w Szanghaju.

Delphi Automotive Systems Polska w Tychach

Wykonaliśmy szereg instalacji mediów technologicznych i odciągów miejscowych dla gniazda do obróbki cieplnej części samochodowych. Wśród mediów należy wymienić : gaz ziemny, gaz technologiczny Endo, wodę chłodzącą, sprężone powietrze, energię elektryczną. W skład gniazda wchodzą piece hartownicze, piece do odpuszczania, myjki i generatory gazu Endo. W zakres prac wchodził również projekt i niezbędne ekspertyzy.

Polfloat Saint Gobein w Dąbrowie Górniczej

Wykonaliśmy kompleksowe prace projektowe i wykonawcze przy budowie linii do produkcji luster. Zakres prac obejmował wstępne analizy techniczno-kosztowe, ekspertyzy i opracowania dotyczące ochrony środowiska, projekty wykonawcze poszczególnych instalacji i budowli, koordynacja wykonawców, wykonanie branży instalacyjnej, nadzór inwestorski i wreszcie rozruch i dochodzenie do założonych parametrów.

EC Zabrze

Od 1995 wykonujemy dla EC Zabrze prace modernizacyjne i remontowe różnych instalacji mediów, najczęściej polegającej na wymianie rur tradycyjnych na tworzywa sztuczne. Między innymi wykonaliśmy wymianę instalacji wody chłodzącej turbin z “tradycji” na rury z PCV-C łączone klejem o średnicach do 300.