\

O Firmie

Kontakt

W tej części naszego serwisu internetowego prezentujemy

 

BGU-Systemy

 

Protech Sp.z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem firmy bgu-Umweltschutzanlagen GmbH  w Polsce.

 

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu internetowego pod adresem: www.bgu-online.de

 

Firma  bgu-Umweltschutzanlagen GmbH  jest uznanym w Europie dostawcą rozwiązań, technologii i urządzeń dla gospodarki ściekowej i ochrony przeciwpowodziowej.

 

W regulatory przepływu, systemy krat i sit, układy płuczące oraz systemy pomiarowo-sterujące  firmy bgu-Umweltschutzanlagen GmbH  wyposażane są od ponad 25 lat z powodzeniem zbiorniki retencyjne, uśredniające i retencyjno-odciążające na sieciach deszczowych i ogólnospławnych.

 

Know-how i urządzenia firmy bgu-Umweltschutzanlagen GmbH umożliwiają projektowanie nowoczesnych, przyjaznych środowisku i ekonomicznych budowli kanalizacyjnych, zbiorników, kanałów retencyjnych, przelewów etc.

 

Protech Sp. z o.o. wraz z  bgu-Umweltschutzanlagen GmbH  oferuje Państwu doradztwo i wsparcie techniczne w zakresie:

·       projektowania budowli odciążających (przelewów) dla kanalizacji deszczowej i ogólnospławnej, zbiorników ścieków na sieciach i oczyszczalniach

·       doboru i hydraulicznego wymiarowania urządzeń do regulacji przepływu, a także ich montaż i serwis

·       wyposażenia budowli odciążajacych i zbiorników w urządzenia podczyszczające, zatrzymujące transportowane ze ściekami zanieczyszczenia, urządzenia do spłukiwania sedemetów

·       projektowania, dostawy i montażu systemów pomiarowo-sterujących dla sieci i zbiorników

·       urządzeń dla zbiorników przeciwpowodziowych

     

 

Protech Sp. z o.o wraz z  bgu-Umweltschutzanlagen GmbH  służą inwestorom, użytkownikom sieci kanalizacyjnych, biurom projektowym swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.